Translate

niedziela, 15 marca 2015

KOREA: Stellar - "Fool" (멍청이)

Po bardzo odważnych konceptach do "Marionette" i "Mask" przyszedł czas na chociaż odrobinę spokojniejszy, momentami nawet uroczy. W MV dziewczęta z Stellar pokazują swoją słodką stronę, nieco niewinniejszą niż ostatnio. Możemy tam zobaczyć m.in. dziwną małpę, która przynosi im różowe banany i pomaga w karierze. Nawet nie pytajcie o co w tym wszystkim chodzi, bo sama nic z tego nie rozumiem xD
Oprócz dziwnego teledysku możemy znaleźć również słodką scenografię i delikatne wokale dziewczyn. Piosenka nie jest zła, ale nie trafiła w mój gust. 
Co Wy powiecie na tą zmianę w koncepcie Stellar?
Podobają się Wam w tym wydaniu, czy woleliście poprzednie odsłony?
***
 After really erotic concept to "Marionette" and "Mask" it's time for just a little quieter, sometimes even cute. In the MV girls show us their sweet side, more innocent than last time. We can see, among others strange monkey who brings them pink bananas and helps in their career. Do not even ask what this is all about, because I don't understand it too xD We can also find the sweet scenery and gentle vocals. The song is not bad, but do not hit in my taste.
 What do you think about this change in the concept of Stellar?
 Do you like it? Or you prefer the previous edition?


MV

Yuumiya
 화이팅

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz