Translate

poniedziałek, 16 marca 2015

KOREA: GAIN - "Paradise Lost" & mini album "HAWWAH"

Miałam wątpliwości, czy o tym pisać, czy nie, ale ostatecznie zdecydowałam przybliżyć Wam comeback naszej kontrowersyjnej Gain. Pewnie znacie ją chociażby dzięki takim utworom jak "Fxxk You" czy "Bloom" bądź też chociażby dzięki BEG. Jak pewnie mogliśmy się tego spodziewać, jej nowe MV nie są wcale.. spokojniejsze od poprzednich. Ale cóż, Gain już chyba po prostu taka jest.
Moim ulubieńcem z tego albumu jest utwór "Paradise Lost". Ma w sobie coś innego. Jednak jeśli chodzi o MV to jest kwestia co do której bym się kłóciła. Drugą piosenką do której niedawno wydała teledysk jest "Apple". Do czego zmierzam? MV do "Paradise Lost" ma ograniczenie wiekowe od 15 lat, natomiast do "Apple" od 19. Jak dla mnie te oznaczenia powinny zostać zamienione miejscami. Być może chodzi tu o tekst piosenki, jednak treść teledysków zdecydowanie zasługuje na tą zamianę. No ale to tylko moje zdanie, może za bardzo się czepiam xD "Paradise Lost" słuchałam tyle razy że tekst umiem już na pamięć, jednak pozostałe piosenki mnie tak nie wkręciły. Moim zdaniem nie są rewelacyjne i Gain na pewno stać na mini album pełen samych utworów tak dobrych jak mój faworyt.
***
I doubt whether to write about it or not, but ultimately I decided to introduce you our controversial Gain comeback. Probably you know her through such songs as "Fxxk You" or "Bloom" or thanks to BEG. As you probably could have been expected, the new MV is not... quieter than the previous ones. But hey, Gain is probably just that way.
 My favorite song from this album is Paradise Lost". There is something special. However, when it comes to MV I would have arguing. The second song with a music video is "Apple". What I mean is that MV for "Paradise Lost" has an age limit of 15 years, while the "Apple" of 19. As for me, the designations should be reversed. Perhaps this is 'cause of the lyrics, but the content of the videos definitely deserves for this exchange. But this is only my opinion, maybe I'm just grouchy xD I have listened to "Paradise Lost" so many times that I remember all the lyrics, but other songs are not that good. In my opinion there are not great and Gain definitely can make mini album full of the songs as good as my favorite one.
Paradise Lost (MV)

Apple (MV) 19+

Mini Album


Yuumiya
 화이팅

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz