Translate

czwartek, 31 lipca 2014

KOREA: TEAM H - "Raining on the dance floor"

Wiem, że niewielu jest fanów TEAM H. No ale mimo to napiszę, ponieważ ja bardzo ich lubię. Piosenka została wydana już chwilę temu, ale mogę o niej napisać dopiero teraz, ponieważ ostatnio miałam na prawdę mało czasu.
Piosenka z gatunku dance czy klubowych. Teks nie jest jakiś.. ambitny ani nic z tych rzeczy ale bardzo miło słucha się tego utworu. Moim zdaniem jest wręcz idealny na wakacyjne imprezy. Przyjemny w odbiorze i odpowiedni do tańca. No cóż. Chłopakom się kawałek udał. Chociaż w sumie zastanawiam się który utwór bardziej mi się podobał.. ten, czy "Take Me".
Mam nadzieję, że się wam spodoba.
***
 I know that there are very few fans of TEAM H. Well but despite this I write, because I really like them. The song was released a while ago, but I can write about it just now because recently I had really not enough time. 
The song species of dance or club. Teks is not some ambitious.. or anything like that but it's very nice to listen. In my opinion it is simply perfect for holiday parties. Pleasant and suitable for dancing. Oh well. The boys done good song.
Although I wonder which I like more .. this, or "Take Me".
I hope you enjoy it.

MV


Yuumiya
화이팅!

1 komentarz: