Translate

sobota, 5 lipca 2014

KOREA: f(x) - "Red Light"

Myślałam, że f(x) aż tak bardzo mnie nie zszokują.. a tu proszę.
Jejku~ ten comeback mnie rozwalił. I co by ludzie nie mówili, uważam że ta zmiana jest dla nich bardzo korzystna. A najkorzystniej zmieniły się moim zdaniem Krystal i Luna. Wszystkie wyglądają po prostu ślicznie.
Natomiast co do piosenki... podoba mi się i właśnie ją słucham. Ale moim zdaniem różnica między zwrotkami a refrenem jest zbyt ostra. Jest to bardzo ciekawie zrobione, ale refren w porównaniu z partią bezpośrednio przed nim jest o wiele ostrzejszy i to nie każdemu się podoba. No ale przecież nie da się wszystkim dogodzić. Osobiście mimo to lubię tą piosenkę.
 ***
I thought that f(x) will not shock me so much... but here they are.
 Gosh ~ the comeback destroyed me. And what would people have said, I believe that this change is very beneficial for them. And most preferred have changed in my opinion Krystal and Luna. They all look simply beautiful.
 As for the song .. I like it and I'm listening to it right now. But in my opinion the difference between the verses and the chorus is too fierce. It is very interesting as well, but the chorus in comparison with the party directly before it is a lot sharper and it's not for anyone. Well but it is not possible to to please all. Personally, I still like this song.


MV

Yuumiya
화이팅!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz