Translate

sobota, 11 stycznia 2014

KOREA: Girl's Day - "Something" + 3rd mini album

Kolejna żeńska grupa zmieniła swoje oblicze ze słodkiego na uwodzicielskie. Tym razem była to kolej Girl's Day. Ich pierwszą piosenką w której pokazały że nie są już dziećmi było "Expection", a drugą "Female President". Piosenka tytułowa bardzo wpada w ucho. Pozostałe dwie piosenki oraz intro również bardzo mi się podobają. Myślę, że wy też je polubicie.
***
Another girl group has changed their image from sweet to seductive. This time it was the rail for Girl's Day. Their first song in which girls showed that they already not kids were songs "Expection" and  "Female President". The title song is very nice. The other two songs and also the intro I like very much. I think you'll like them too.

Zdjęcia/Photos


Piosenki/Songs

1. G.D.P Intro

2. Something (MV)

3. Show You

4. Whistle

Miyu Kim ^.^
화이팅!

1 komentarz:

  1. To jedyny zespół, którego fandomu kurczowo się trzymam od samego początku mojej przygody z kpopem (oprócz Wonder Girls, które chwilowo nie istnieją ;_;). Lubiłam je w poprzednich składach, ale aktualny skład lubię jeszcze bardziej: na Yurę i Hyeri miło się patrzy, w każdym koncepcie, a Minah i Sojin z przyjemnością się słucha.

    OdpowiedzUsuń