Translate

poniedziałek, 16 grudnia 2013

NEWS (KOREA): Lee Hong Ki (FT ISLAND) had an accident!

UWAGA!
Nasz ukochany Lee Hong Ki miał tak poważny wypadek, że jego kariera musiała zostać tymczasowo zawieszona! Najpierw kilka dni temu trafił  do szpitala z powodu silnego bólu brzucha, który okazał się być wywołany zapaleniem jelit. Następnie chwilę po tym poślizgnął się na planie dramy tak niefortunnie, że zwichnął sobie bark i mocno zranił twarz!
Ta seria wypadków Hong Ki wprawiła mnie w taki smutek, że mimo dobrego humoru, nie byłam w stanie się ogarnąć po przeczytaniu tych wieści...
Tak więc wszelakie działania w jego karierze zostały zawieszone na czas bliżej nieokreślony, jednak według przewidywań kuracja potrwa około 6 tygodni!
Poza tym nadchodzący koncert FTI, który miał się odbyć w Japonii, został przeniesiony na następny rok. W sumie to nie tak długo.

WRACAJ DO ZDROWIA LEE HONG KI!
JESTEŚMY Z TOBĄ I CZEKAMY <3
***
ATTENTION! 
Our beloved Lee Hong Ki had such a serious accident that his career had to be temporarily suspended! First, a few days ago he went to the hospital because of severe abdominal pain, which turned out to be caused by inflammation of the intestines. Then, shortly after it, he slipped on the plan of drama so unfortunate that dislocated his shoulder and heavily injured his face!
This series of accidents Hong Ki make me feel so sad that even though the good humor, I was not able to comprehend after reading these news.
 So all kinds of action in his career have been suspended indefinitely, however, expected treatment will take about 6 weeks!
In addition, the upcoming concert of FTI, which was to be held in Japan, has been moved to next year. All in all it is not so long.


BACK TO THE HEALTH LEE HONG KI!
WE ARE WITH YOU AND WE ARE WAITING <3


Miyu Kim
 화이팅

1 komentarz:

  1. Ojojoj , biedactwo ;_; Niech szybko wraca do zdrowia ! <3

    OdpowiedzUsuń